Prodejna je otevřena od ledna do poloviny dubna. V tuto chvíli je možné provádět nákupy pouze online.

Jarní svatba aneb svatba v dubnu a květnu

Jaké svatební šaty zvolit na jarní svatbu? Svatba se vám blíží ale stále nemáte šaty a nevíte, které jsou vlastně ty pravé? Možná vám náš článek pomůže.

1. Místo

Je potřeba si ujasnit, kde se vaše svatba bude konat. Máte svatbu venku a nebo vevnitř? Pokud je venku, je nutné počítat s tím, že vám nemusí vyjít počasí a bude zima. Svatební šaty tedy můžete volit s rukávkem nebo s přehozem přes ramena, který vás lehce zahřeje. Pokud se svatba koná uvnitř, nemusíte se strachovat. Stačí vyřešit, jaký kabátek nebo přehoz si vzít na tu chvilku, než dojdete na místo.

2. Typ svatby

V jakém stylu svatbu plánujete? Bude spíše v přírodním boho stylu a nebo máte svatbu na zámku či v kostele? Pokud máte svatbu v dubnu na louce, asi vám budou příjemnější lehké šifónové šaty než velká tylová róba. Naopak v kostele zase oceníte větší honosnější model, který můžete doplnit dlouhým tylovým závojem

3. Představa o šatech a výběr v salónu

Nevěsty k nám často chodí s nějakou představou o šatech, kterou si během brouzdání na internetu vysnily. Málokterá nevěsta ale odejde právě s tímto modelem a některé bývají dokonce zklamané, že jim vybrané šaty nesedí tak, jak si představovaly. Není třeba ale věšet hlavu, opravdu málokteré nevěstě sednou šaty podle výběru z internetu. Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte i modely, které vás tolik na ramínku nezaujou. Máme totiž zkušenost, že právě tyto typy šatů jsou nakonec ty pravé!

4. Doplňky

Jak už jsme psali výše, na jarní svatbu je potřeba počítat i s variantou deště a horšího počasí. Určitě se vybavte přehozem přes svatební šaty a nebo bolerkem, ať vám není zima.