Prodejna je od dubna zavřená. V tuto chvíli je možné provádět nákupy pouze online.

Svatební šaty Praha - nejprodávanější typy šatů

Zkoušku už máte rezervovanou a teď už jen čekáte na den, kdy si k nám přijdete vyzkoušet a případně vybrat své vysněné svatební šaty? Aby z vás nervozita opadla a vy se k nám začala těšit, pojďme si představit svatební šaty, které máme aktuálně skladem a co je trendy. Ale pozor, zásoby se každým dnem tenčí. Pokud jste u nás našla nějaké svoje vysněné, návštěvu opravdu neodkládejte a rezervujte si termín dříve. Šaty máme na prodej, a tak mizí rychleji než v půjčovnách, kde se stačí pouze netrefit do stejného termínu jako jiná nevěsta.

Pro jaké svatební šaty k nám do naší prodejny nejčastěji nevěsty chodí? 

Roku 2024 stále vládne boho styl. Svatby ve stodolách, na loukách, v lesích, u kapliček.. tam všude se vám boho svatební šaty budou hodit. Jejich nespornou výhodou je, že v nich vydržíte delší dobu a nemusíte se honem rychle převlékat s pocitem "už abych na sobě měla něco normálního". 😅

Další typ jsou tylovky. Stále oblíbené, stále jedny z nejprodávanějších modelů. Dávno neplatí, že pokud zvolíte tylovky, budete mít sukni přes půl místnosti a návštěva toalety se stane noční můrou. V dnešní době se tylové svatební šaty šijí z jemných materiálů, spodnička kolikrát ani není potřeba, šaty mají rozparky.. Kdybychom měli spočítat kolik nevěst nám rovnou ve dveřích řeklo, že "tylovky rozhodně ne" a nakonec s nimi spokojeně odešlo domů, tak se nedopočítáme. 😁 Ale je to tak správně! Na zkoušku svatebních šatů jdete od toho, abyste si zkusila různé typy šatů. Pokud navíc chcete být na své svatbě jako princezna (kdy jindy, že?), tak jsou pro vás tylové svatební šaty jasnou volbou.

V neposlední řadě bychom vyzdvihli saténové svatební šaty. Málokterá nevěsta po nich napoprvé sáhne ale tyhle šaty mají něco do sebe. Satén působí elegantně, nadčasově a budete se v něm cítit příjemně. Pokud jdete po eleganci a noblese a nebo jste starší nevěsta a nevíte s jakým typem šatů začít, saténové šaty jsou skvělá volba. Dejte jim šanci a uvidíte, že vás překvapí!