Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
186 hodnocení
5
174x
4
6x
3
2x
2
1x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé dodání díky možnosti osobního vyzvednutí
+ Široký výběr sortimentu
- Neexistuje zadna infolinka kam zavolat, kdyz zaplatite za produkt, ale produkt mesic nedorazi. Na email neodpovidaji.
Dobrý den,
situaci jsem prověřila a rozhodně není taková, jakou ji popisujete. 14.6. jste si objednala produkt s osobním vyzvednutím na prodejně. Pokud objednávku neuhradíte do týdne, automaticky se zruší. Což se stalo ve vašem případě. Na webu máte telefonní číslo, kam je možné zavolat, stejně tak je uvedený e-mail, na který jste nám nikdy nepsala. Vybrala jste si osobní převzetí, je tedy logické, že vám žádný balík nedorazí (když ani není zaplacený). Překontrolovala jsem platby, jestli se nestala chyba a platba se třeba špatně spárovala ale pod vaším VS nám žádná platba dodnes nedorazila. Nešiřte tedy nepravdivé informace.
Super komunikace, objednávka rychle vyřízena
+ Komunikace s obchodem
+ Rychlé dodání
+ Jelikož jsou uzavřeny svatební salóny a svatba se nám kvapem blíží, rozhodla jsem se, po dlouhém uvažování, objednat svatební šaty online. Byl to risk, který vyšel nad moje očekávání. Šaty krásně sedí (orientovala jsem se podle mír uvedených u šatů). Šaty jsou stejné jako na obrázku a já jsem naprosto nadšená. Objednávka proběhla velice rychle, po zaplacení přišlo zboží do třech dnů.
Dobrý den, moc děkujeme za recenzi. Přejeme krásnou svatbu!
+ rychlost
+ komunikace
+ ochota
Moc děkujeme za recenzi.
+ rychlost
Moc děkujeme za recenzi.
+ spolehlivost, rychlost
Moc děkujeme za recenzi.
+ rychlá doba vyřízení objednávky a dodání, časté informační emaily
- objednané šaty neodpovídaly popisu, prosvítaly, materiál byl nekvalitní
+ Velice rychle odeslání zbozi
Žádnou nevýhodu nevim
+ Možnost bezproblémového vrácení
+ Velice dobrá domluva
Objednávka byla vyřízena velmi rychle.
Rychlé vyřízení.
Velký výběr, rychlé odeslání. 100%
Tento e-shop doporučuji. Velmi rychlé doručení a kvalita šatů ještě lepší než jsem čekala. Těším se na další objednávku.
Děkujeme!
Prvně mi nepřišla faktura, ale potom co jsem si o ni napsala obratem prisla.
Saty odpovidaji popisu.
Veškeré faktury jsou odesílány v potvrzovacím e-mailu.
Skvělá komunikace,krásné šaty,paní byla moc milá a ochotná
Moc děkujeme.
+ Rychle dodání
+ Pěkný e-shop
Moc děkujeme!
+ Velky vyber
Moc děkujeme!
