Od 8.7. do 31.8.2022 je z technických důvodů e-shop uzavřen. Objednávat zboží je tak možné do 8.7. včetně a poté až od 1.9.

Svatební saténové župánky - krásná vzpomínka na svatbu

Svatební župánky jsou relativně novinkou, co se svatební módy týká. V době Instagramu a jiných sociálních sítí chce mít ale téměř každý svou svatbu perfektně naplánovanou, zdokumentovanou a být v té záplavě fotek a videí co nejvíce vidět. A jak ozvláštnit takovou svatební fotku? Třeba fotkou ve svatebním župánku. Ideálně s družičkami, svědkyní, kamarádkami nebo maminkou.

Nejenže je svatební župánek krásnou vzpomínkou na ten velký den ale je to i něco, co se skutečně bude vyjímat na svatebním focením. Svatební den se většinou dokumentuje od začátku do konce - tedy hned ráno od prvních příprav až po bujarou večerní oslavu. Župan má tak své místo při ranním převlékání do svatebních šatů, při líčení a při česání svatebního účesu. 

Trendem jsou také župánky pro družičky, kamarádky, maminky a nebo sestry nevěsty. Určitě si při svatebním focení užijete spoustu zábavy. Ranní přípitek s těmi nejbližšími v saténovém župánku? Kdy jindy, než na svatbě! 

A jako bonus - svatební župánek vám zůstane. Nevěsty, které zvolí půjčení svatební šatů, se s nimi nakonec musejí rozloučit. Svatební župánek vám ale zůstane a bude vám připomínat váš den D.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení